V našej ambulancii Vás radi ošetríme
Veterinárna ambulancia

MVDr. René Mandelík, PhD.

Ždiarska 21, 040 12 Košice

Ako sa k nám dostanete?
Električkou

Električkami č. 3, 7, 9, R2, vystúpite na zastávke Rovníková pred obchodným domom BILLA na sídlisku Nad jazerom. Veterinárna ambulancia sa nachádza vo výškovom bloku na Ždiarskej ulici č. 21 (stredný výškový vežiak po pravej strane od obchodného domu BILLA smerom na Krásnu, vchod veterinárnej ambulancie je zozadu bloku). Pri navigácii Vám pomôžu aj tabule, ktoré sú umiestnené na výškovom vežiaku na Ždiarskej ul. č. 21 spredu, zboku a zozadu.

Autom z mesta

Autom sa k nám dostanete po Slaneckej ceste smerom na Krásnu. Pred obchodným domom BILLA odbočíte na križovatke vľavo a po prechode električkovou traťou, odbočíte ihneď vpravo. Veterinárna ambulancia je asi 50 m po odbočení vpravo (smer Krásna) v strednom výškovom bloku na Ždiarskej ulici č. 21 (vedľajšia cesta popri hlavnej Slaneckej ceste smerom k predajni automobilov SUZUKI). Pri navigácii Vám pomôžu aj tabule, ktoré sú umiestnené na výškovom vežiaku na Ždiarskej ulici č. 21 spredu, zboku a zozadu. Parkovanie je možné na parkovisku po pravej a ľavej strane uvedeného vežiaka, prípadne na vedľajšej ceste smerom k predajni automobilov SUZUKI.

Parkovanie

Pevne veríme, že oceníte výhodnú polohu našej ambulancie a parkovanie priamo pred ňou, ktoré je zadarmo. Parkovanie je možné na parkovisku po pravej a ľavej strane uvedeného vežiaka na Ždiarskej 21.

WIFI pripojenie

Uvedomujeme si taktiež, že prostredia ambulancie je pre Vás dôležité. Máte možnosť pripojenia na WIFI.

Starostlivosť o zvieratká

Pre Vaše zvieratká máme pripravenú misku s vodou. Za poslušnosť pamlsky za odmenu.

Platba

Platiť je možné v hotovosti alebo platobnými kartami VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD, EUROCARD, MAESTRO.