Veterinárna ambulancia

Veterinárna ambulancia sa nachádza v Košiciach v mestskej časti Košice – Nad jazerom. Veterinárne služby poskytujeme od septembra 2009. V úvode sme sídlili na Čechovovej ulici v mestskej časti Košice-Krásna. Ambulancia bola založená MVDr. René Mandelíkom, PhD. a sídli od apríla 2012 v súčasných priestoroch na Ždiarskej ulici č. 1447/21.

V našej ambulancii poskytujeme veterinárne služby

Veterinárna ambulancia poskytuje základnú preventívnu veterinárnu starostlivosť a špecializované služby pre spoločenské zvieratá (psy, mačky, fretky, hlodavce). Venujeme sa prevencii, diagnostike a liečbe ochorení. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných a odborných veterinárnych služieb, neustály odborný rast personálu a modernizácia technického vybavenia. Zároveň máme štatút Školiaceho pracoviska pre študentov veterinárnej medicíny UVLF v Košiciach. Na tejto internetovej stránke sa môžete oboznámiť so škálou našich služieb.

Veterinárna ambulancia disponuje čakárňou

Taktiež 1 ambulanciou, samostatnou miestnosťou vyhradenou pre chirurgické zákroky a hospitalizačným boxom. V blízkosti ambulancie je priestranné parkovisko. Platby je možné realizovať hotovosťou ale aj platobnou kartou pomocou platobného terminálu. Príjem pacientov (vrátane nových) prebieha na základe telefonickej objednávky, život ohrozujúce a bolestivé stavy majú prednosť. Termín operačných zákrokov je potrebné si dohodnúť osobne alebo telefonicky.

Naša ambulancia

Našim cieľom je spokojnosť klienta a kvalitná veterinárna starostlivosť o Vašich miláčikov.